X
ÇASGEM ÇALIŞMA HAYATINA DEĞER KATAR!
ÇASGEM 60 yılı aşkın süredir çalışma hayatının tüm taraflarına sunduğu eğitim, araştırma ve danışmanlık faaliyetleri ile güvenli bir çalışma hayatı oluşturmaya, iş kazası ve meslek hastalıklarını en alt düzeye indirmeye, istihdamın sürdürülebilirliğine, çalışma hayatının 'insan onuruna yakışır” bir hale gelmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

  ÇASGEM 60 yılı aşkın süredir çalışma hayatının tüm taraflarına sunduğu eğitim, araştırma ve danışmanlık faaliyetleri ile güvenli bir çalışma hayatı oluşturmaya, iş kazası ve meslek hastalıklarını en alt düzeye indirmeye, istihdamın sürdürülebilirliğine, çalışma hayatının “insan onuruna yakışır” bir hale gelmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

  Faaliyetlerimizi daha etkin şekilde sürdürebilmek için 14 Ocak 2015’te “ÇASGEM’in Kurumsal Kapasitesinin Güçlendirilmesi için Teknik Destek Projesi” hayata geçirilmiştir. Proje, 13 Temmuz 2017 tarihinde Wyndham Otel’de gerçekleşen kapanış toplantısı ile sonlandırıldı.

  İki yılı aşkın süre devam eden projede elde edilen kazanımlar ile hedefimiz; ulusal ve uluslararası düzeyde, çalışma hayatının bütün tarafları için eğitim, araştırma ve danışmanlık yapan öncü bir kurum olarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Bu web sayfasının bütün yazılım ve tasarım hakları saklıdır.